Slévárenské modely

Modelové zařízení vyrábíme jak z klasických materiálů (např. dřeva, překližky nebo blokových materiálů), tak z pokrokových materiálů, mezi které patří syntetické pryskyřice, polyuretany, epoxidy, hliník a jiné kompozitní materiály. Zpracování modelu je také možné zajistit na CNC strojích. Po dohodě se zákazníkem zajistíme přímo dodání hotových odlitků.

O správné usazení Vašeho modelového zařízení, stejně jako o všechny dokončovací práce se postará zkušený modelář s praxí v řádu desítek let. Vše, na co jen pomyslíte, je pro něj rutinou. Svou práci odvádí skvěle.

Modelové zařízení páka Modelové zařízení skříně šnekové převodovky Modelové zařízení ventil Modelové zařízení koleno Modelové zařízení stojan Modelové zařízení ventil Modelové zařízení příruby motoru Modelové zařízení převodové skříně Modelové zařízení Kryt armatury_2 Modelové zařízení Kryt armatury Modelové zařízení - Pánev Jaderník pro Královopolskou Slévárnu Brno Jaderník pro Královopolskou Slévárnu II MZ- Frézovací hlava MZ pro slévárnu Ernst Leopold MZ pro Královopolskou Slévárnu Materiál- překližka Pánev pro míchání masa Materiál - umělé dřevo